Przewodnik z Peru zaprasza +48 501-751-956 (whats`up/viber/signal/telegram)
Przewodnik z Peru zaprasza +48 501-751-956 (whats`up/viber/signal/telegram)

Czwarty wpis próbny

DZIEŃ 4 Wczesna pobudka i zwiedzanie jednego z najgłębszych kanionów na ziemi, kanionu Colca. Wysłuchamy historii o jego zdobyciu przez polską ekipę kajakarzy w 81` roku i zameldujemy się na punkcie widokowym Cruz del Condor z którego będziemy obserwować  królewskie ptaki- kondory.  Po drodze zwiedzanie indiańskich wiosek, postoje na punktach widokowych i w miejscach archeologicznych.

Powrót do Chivay i obiad w formie bufetu. Po obiedzie przejazd do Puno. Zza okien autobusu będą nam towarzyszyły księżycowe krajobrazy i stada pasących się lam, alpak i wikunii. Po przyjeździe zakwaterowanie i nocleg na wysokości 3.812m.n.p.m.

DZIEŃ 5 Zwiedzanie jeziora Titikaka. Po śniadaniu ruszymy na poznanie jednego z najwyżej położonych jezior żeglownych na świecie, słynnego Titikaka. Przejedziemy do portu skąd łodzią motorową odwiedzimy Indian Uros żyjących na pływających wyspach. Po poznaniu ich historii i zwiedzeniu dwóch wysp wrócimy do Puno na obiad. Następnie pojedziemy na zwiedzanie miejsca archeologicznego o nazwie Sillustani pięknie położonego nad jeziorem Umayo.  Zajedziemy do typowej  zagrody peruwiańskiego chłopa, poznamy zwierzęta hodowlane i  plony które zbiera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *