Peru informacje praktyczne

Czwarty wpis próbny

 Zobaczymy jak to działa 

DZIEŃ 4 Wczesna pobudka i zwiedzanie jednego z najgłębszych kanionów na ziemi, kanionu Colca. Wysłuchamy historii o jego zdobyciu przez polską ekipę kajakarzy w 81` roku i zameldujemy się na punkcie widokowym Cruz del Condor z którego będziemy obserwować  królewskie ptaki- kondory.  Po drodze zwiedzanie indiańskich wiosek, postoje na punktach widokowych i w miejscach archeologicznych.

Powrót do Chivay i obiad w formie bufetu. Po obiedzie przejazd do Puno. Zza okien autobusu będą nam towarzyszyły księżycowe krajobrazy i stada pasących się lam, alpak i wikunii. Po przyjeździe zakwaterowanie i nocleg na wysokości 3.812m.n.p.m.

DZIEŃ 5 Zwiedzanie jeziora Titikaka. Po śniadaniu ruszymy na poznanie jednego z najwyżej położonych jezior żeglownych na świecie, słynnego Titikaka. Przejedziemy do portu skąd łodzią motorową odwiedzimy Indian Uros żyjących na pływających wyspach. Po poznaniu ich historii i zwiedzeniu dwóch wysp wrócimy do Puno na obiad. Następnie pojedziemy na zwiedzanie miejsca archeologicznego o nazwie Sillustani pięknie położonego nad jeziorem Umayo.  Zajedziemy do typowej  zagrody peruwiańskiego chłopa, poznamy zwierzęta hodowlane i  plony które zbiera.

 

Marcin Mentel

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dzwoń do Marcina - tel +51 950 829 369

 (whatsup  /  viber  /  signal  /  telegram)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *