Przewodnik z Peru zaprasza +48 501-751-956 (whats`up/viber/signal/telegram)
Przewodnik z Peru zaprasza +48 501-751-956 (whats`up/viber/signal/telegram)

Trzeci wpis próbny

Kolejnym punktem programu będzie wizyta na targowisku San Camilo, gdzie spróbujemy świeżo wyciskanych soków z egzotycznych owoców, spróbujemy takich owoców jak: lucuma, chirimoya, guanabana, noni, etc… poznamy liście koki, peruwiańskie zioła i liczne odmiany kukurydzy.

Po tym wszystkim usiądziemy do peruwiańskiego obiadu złożonego z dań kuchni kreolskiej. Wieczorem czas wolny na spontaniczne poznawanie uroków Arequipy. Różnica czasu da nam się we znaki, więc albo odpoczynek w hotelu, albo czas spędzony w kameralnych kafejkach i klubach Arequipy. Nocleg

DZIEŃ 3 Jedziemy do jednego z najgłębszych kanionów na Ziemi! Po śniadaniu wizyta w Muzeum Andyjskim gdzie zobaczymy eksponaty związane z Inkami i „lodową dziewczynkę” Juanitę.

Następnie transportem prywatnym ruszymy do Chivay, miasteczka położonego na początku słynnego kanionu Colca. Trasa będzie bardzo widowiskowa, przejedziemy park narodowy Aguadas Blancas i przez krater wygasłego wulkanu. Podczas przejazdu staniemy w najwyżej położonym punkcie na trasie: 4.910m n.p.m! skąd będziemy podziwiać wulkany w całej okazałości. Na miejscu czeka nas nocleg w klimatycznym hotelu i powitalna herbata z liści koki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *