Peru informacje praktyczne

Trzeci wpis próbny

Kolejnym punktem programu będzie wizyta na targowisku San Camilo, gdzie spróbujemy świeżo wyciskanych soków z egzotycznych owoców, spróbujemy takich owoców jak: lucuma, chirimoya, guanabana, noni, etc… poznamy liście koki, peruwiańskie zioła i liczne odmiany kukurydzy.

Po tym wszystkim usiądziemy do peruwiańskiego obiadu złożonego z dań kuchni kreolskiej. Wieczorem czas wolny na spontaniczne poznawanie uroków Arequipy. Różnica czasu da nam się we znaki, więc albo odpoczynek w hotelu, albo czas spędzony w kameralnych kafejkach i klubach Arequipy. Nocleg

DZIEŃ 3 Jedziemy do jednego z najgłębszych kanionów na Ziemi! Po śniadaniu wizyta w Muzeum Andyjskim gdzie zobaczymy eksponaty związane z Inkami i „lodową dziewczynkę” Juanitę.

Następnie transportem prywatnym ruszymy do Chivay, miasteczka położonego na początku słynnego kanionu Colca. Trasa będzie bardzo widowiskowa, przejedziemy park narodowy Aguadas Blancas i przez krater wygasłego wulkanu. Podczas przejazdu staniemy w najwyżej położonym punkcie na trasie: 4.910m n.p.m! skąd będziemy podziwiać wulkany w całej okazałości. Na miejscu czeka nas nocleg w klimatycznym hotelu i powitalna herbata z liści koki.

Marcin Mentel

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dzwoń do Marcina - tel +51 950 829 369

 (whatsup  /  viber  /  signal  /  telegram)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *