Peru informacje praktyczne

Drugi wpis próbny

Costa Verde w Miraflores

Celem wyprawy jest : poznać różnorodność Peru Przygoda dla ludzi lubiących przyrodę, chętnych poznania egzotycznych zwierząt, nieznanych amazońskich roślin, ciekawych smaku owoców które występują tylko na wschodnich stokach Andów. Dla ludzi ciekawych andyjskiej kultury, burzliwej historii i zabytków dawnego państwa Inków. Podróżując dawnymi szlakami Inków zobaczymy  majestatyczne kondory w kanionie Colca, odwiedzimy indian Ayamara na pływających wyspach jeziora Titikaka , poszukamy energii kamieni w Świętej Dolinie Inków, a wizyta w Cusco i zaginiony mieście Machu Picchu będzie ukoronowaniem niesamowitej przygody. Polecana: wielbicielom roślin i zwierząt, fotografom przyrody, lubiącym naturę i tym którym nie przeszkadzają trudy podróży. Dla wszystkich interesujących się szamanizmem, rozwojem osobistym, ziołolecznictwem i historią Imperium Inków. DZIEŃ 1 Przylot do stolicy Peru, Limy i powitanie na lotnisku. Następnie przejazd do miejsca zakwaterowania. Poznanie się i spotkanie organizacyjne. Powitanie tradycyjnym peruwiańskim drinkiem pisco sour.  Dla wszystkich chętnych wyjście na nocny spacer albo po turystycznej dzielnicy Miiraflores, albo po Starówce Limy kolonialnej. Odpoczynek po podróży. Nocleg. DZIEŃ 2 Po śniadaniu poranny przelot do „Białego Miasta” Arequipy, która jest perłą kolonialną południowego Peru. Zakwaterowanie w samym centrum miasta na Starówce i spacer  po urokliwych uliczkach pamiętających czasy konkwistadorów. Zwiedzanie zaczniemy od Plaza de Armas który zdobi Katedra zbudowana z białego kamienia wulkanicznego „sillar” i dwa stożki wulkanów: Misti (5. 825 m.n.p.m) i Chachani (6.025 m.n.p.m). Następnie zajrzymy do kościoła Jezuitów la Campańa de Jesus i zatrzymamy się na jego pięknie zdobionym dziedzińcu.
Marcin Mentel

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dzwoń do Marcina - tel +51 950 829 369

 (whatsup  /  viber  /  signal  /  telegram)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *